Semináře mentálních technik Alfa


Co to jsou mentální techniky a co se s nimi dá dělat

Pojem „Mentální techniky Alfa“ zní přinejmenším podezřele, že?:-) Ovšem za vším je nutné hledat lidskou biofyziku. Máte li známého lékaře, který má přístup k EEG, zajděte si k němu a nechte si změřit mozkové vlny v různých situacích. Třeba při sledování akčního filmu, ve spánku a ideálně těsně přes usnutím. Při filmu bude frekvence okolo třiceti hertzů, ve spánku naopak nízká – okolo čtyřech hertzů a například těsně před zmíněným spánkem naměříme cca sedm až deset hertzů.

Zmíněná poslední frekvence je přesně to, o čem je výše zmíněný kurs. Tedy o práci v tzv. hladině Alfa, která poskytuje velmi zajímavé výsledky a otevírá skryté schopnosti, často neuvěřitelného rozsahu. Jistě vás napadne základní otázka: „dostanu se já do této hladiny, je seminář vhodný pro každého?“ Do hladiny Alfa se skutečně dostane každý, pokud netrpí nějakou závažnou psychickou poruchou. Zároveň z toho vyplývá, že tento kurs není vhodný pro lidi, kteří takovou poruchou trpí. Určitě ho nedoporučuji lidem, kteří mají diagnostikovanou epilepsii, schizofrenii a paranoiu.

Hladinu Alfa však není snadné poznat, obvykle se projevuje jako stav chvíli před usnutím a řadě lidí trvá delší dobu, než sami na sobě zjistí, že se jejich mozek právě dostal k frekvenci okolo zmíněných sedmi hertzů. Někdo to pozná hned a další za měsíc, ale výsledky se často dostavují zcela bez ohledu na to, do jaké míry jste sami vůči sobě vnímaví. Já osobně nejsilněji vnímám zklidnění mysli v okamžiku, kdy do stejného stavu uvádím zájemce o léčení. A co se s tím dá dělat? Dá se říci, že všechno:-) Kromě zmíněného léčení je nejpodstatnější to, že se mnohem účinněji spojíme se svým podvědomím a chcete li, se svým vyšším Já. Prostá magická zkušenost, ověřená tisíciletími říká, že to, co máte v podvědomí, máte i v reálném životě. Je to tak jednoduché, ale pro většinu z nás je problém potřebnou informaci do podvědomí dostat. Jakmile jí už jednou v podvědomí máte, pak vlastně jenom víte, že předmět vašeho zájmu již vlastníte, ať už se to týká peněz, zdraví a dalších věcí. Během krátké doby se úspěch dostaví!

Jak dlouhý je tento seminář a co se na něm zhruba můžete naučit? Trvá tři dny, obvykle víkend a po určité době pak ještě jeden den, technik je hodně a je potřeba je zvládnout alespoň rámcově. Od letošního roku jsem je ještě trochu rozšířil o další velmi zajímavé techniky. O jaké? Nechte se překvapit:-)

Mentální techniky Alfa slouží především ke zkvalitnění života a dosažení mnohem vyšších duševních schopností. Naučíte se lépe pracovat sami se sebou, účinněji se učit, zlepšit své vztahy s blízkými i s kolegy, naleznete přímější cestu ke svému vyššímu Já a tím budete mnohem lépe vědět, jaká cesta je pro vás v životě ta správná. Většině absolventů tohoto kursu se po nějaké době cvičení těchto technik zajímavě zlepšuje zdraví - mizí alergie, zažívací potíže, upravuje se tělesná hmotnost atd. Většina zájemců, kteří pak doma poctivě cvičí, zaregistruje zisk zajímavých schopností, které dříve neměli, ať je to zlepšení empatie a vhledu do druhých, schopnost lépe ovládat své tělo i myšlení, ovlivňovat účinněji situace a mnohé další. O tom všem je právě tento seminář.

Abych ale uklidnil vaše obavy, co budete dělat, když vám zmíněné metody nepůjdou a neplatili jste za kurs zbytečně, pak je to jednoduché: můžete si vyzkoušet první dvě hodiny semináře zdarma a jestliže vám nebude vyhovovat, pak jej můžete opustit bez úhrady. Ještě se mi to ale nikdy nestalo:-)

Cena za jeden den semináře je 600 korun, tedy za kompletní kurs 1800 korun.