Diskuze O.R.S. - Tarot a karty

Astrologie

(Registrace nového užživatele)
Diskuse - hlavní str.
Diskuse o astrologii   Diskuse o energiích   Diskuse o léčení, mystice

*Napište číslicemi jednadvadevet:


*Jméno:


Heslo: (Pouze pro registrované)


*Text zprávy:
Filipa (6.3.2017 08:06:40)

Dobrý den, jsem začínající uživatel a mám dotaz technického směru. Nedaří se mi mazat uložené karty v kartářském deníku. Co s tím, poraďte... Děkuji.


Zbynďák (22.2.2016 11:20:08)

Zdravím případné tarotáře a rád bych upozornil na myslím docela zajímavý karetní deníček, který najdete na http://www.oranzovestranky.cz/kartarsky_denik.php , návod k použití tady: http://www.oranzovestranky.cz/navod_kartarsky_denik.php :-)


Zbynďák (30.11.2015 11:45:46)

HZ: velmi dobrý dotaz:) Obrácená poloha karet má smysl hlavně u Tarotu, protože tam si tak lze upřesnit výklad. U dvojhlavých karet by to mělo poněkud menší význam:))) Během mé karetní kariéry jsem si všiml dvou věcí - kartáři (ce) s dobrou intuicí postačí normální poloha, protože karta naznačí základ a ona (on) si pak dovyloží správnou odpověď, protože jí intuice poradí. Za další - řada tarotářek tvrdí, že výklad obrácených karet je zbytečný negativismus. Ovšem já nejsem tak skvělý kartář, abych se podíval na jednohlavé karty a věděl okamžitě všechno, takže pracuji s Tarotem a to již asi osmnáct let. Za tu dobu jsem si všiml, že výklad z obrácených karet funguje velmi dobře a nemusím dlouze bádat nad tím, jestli mám "toho ďábla vykládat spíš pozitivně, nebo negativně". Ovšem zejména při výkladu pro sebe se nesmím bát přijmout i negativní náhled karet.


HZ (27.11.2015 21:16:54)

Zbynďo, proč někteří kartáři zohledňují obrácenou polohu karet a druzí vůbec?
Str.: 1 |  Str.: 2 |