Mystika

Žijí mezi námi a nemyslí to vždycky dobře

Malé pojednání o zlu a jak se mu můžeme bránit

Disponibilní energie je vzácná věc, nemáme jí právě na rozdávání a měli bychom s ní hospodařit rozumně. Běžný život však vypadá poněkud jinak, to dá rozum, dokonce i ten můj:-). Žijeme v civilizaci, jejíž vlivy jsou větší, než velké, řečeno justičním slovníkem. Že svoji energii většinou nedáváme druhým dobrovolně, je docela jasné, takže musí nastoupit metody jiné, patřící do oblasti lehce tajemné, obávané černé magie.

Vyslovíme li pojem magie, vybaví se nám nejspíš černokněžník v typickém černém rouchu a ve špičatém klobouku, případně ohyzdná čarodějnice v hadrech, ideálně s černým kocourem na rameni. Skutečnost je ale logicky naprosto odlišná od popsané reality, i když samozřejmě jak kdy:-) Popsat důvody působení černou magií není jednoduché a nestačilo by nám několik stránek textu, shrňme si tedy to podstatné - důležitá je především karma, tedy to, co si přinášíme z minula a pokud jí nezpracujeme, tak nás dostihne, právě třeba prostřednictvím někoho, kdo na nás začne negativně působit a tím nás bude naprosto úspěšně připravovat o energii. A o to tu jde především, získat pro sebe část energie někoho jiného, která nám sice nepatří, ale z nějakého důvodu jsme dostali svolení "shora" dělat někomu lumpárnu a my to děláme, často i nevědomě, což nás samozřejmě v žádném případě nezbavuje zodpovědnosti za tyto činy, za které ve výsledku zaplatíme, ať už si myslíme opak, nebo s tím dokonce počítáme.


Jak tedy funguje zlo? Velmi jednoduše, stačí ho v člověku pouze otevřít, vzbudit v něm jakoukoli negativní reakci a černý mág si mne ruce, případně nemne a trpí, to zejména v okamžiku, kdy neškodí vědomě. Lidově řečeno, ze začátku nás stačí pouze naštvat, nebo vystrašit a potom je už naprosto snadné sklouznout do neustále se roztáčející spirály negativního myšlení, vzteku, strachu, hrůzy, pocitu bezmoci a dalších nepěkných emocí, které nám jenom ubližují a někomu pak poskytují naší energii, aniž bychom si ale uvědomovali, jak jsme si právě krásně a navíc i zcela plánovaně naběhli na příslovečné vidle.


Člověk má nesmírně zajímavé schopnosti a jednou z nich je také umění naprosto dokonalé a účinné obrany proti jakémukoli zlu. Je jím především láska, pak čisté Boží světlo a odpuštění. Jestliže jsme schopni reagovat na zlo čistou láskou a odpuštěním, pak na nás nemůže ani Satan, tak to prostě je. Jenomže to právě téměř nikdy schopni nejsme. Proč? Protože jsme jenom lidi. Poslední člověk, který to zvládal přesně tak, jak je nutné, bil přibit na kříž Pilátem Pontským před dvěma tisíci a čtrnácti lety:-) Takže co my, chudáčci ubližovaní, co s tím můžeme dělat? Odpověď je jednoduchá, naučit se to také. Vysktytuje li se v našem okolí někdo, kdo nám lidově řečeno pije krev, pak máme vlastně vyhráno, protože Bůh nám v jeho podobě seslal ideální studijní materiál, ačkoli máte, zejména právě v této chvíli, logicky, názor zcela opačný:-)


Když se nám v životě nedaří, není to zlý osud, na který se tak rádi vymlouváme, namísto abychom zabrali a aktivně se postavili k problému čelem. Způsobuje to naše negativní myšlení, nesprávné vzorce chování, nezpracovaná karma, genetické dispozice, či nedostatek disponibilní energie. Máme li málo energie, těžko dokážeme myslet pozitivně a tím si přitahovat do života dobré věci, to je po tisíciletí důvěrně známý princip. Ovšem pozitivní myšlení je pouze předehra ke stavu, do kterého se musíme dostat. Výsledný stav je skutečný vnitřní pocit a přesvědčení, že nám je dobře a potom si už přitahujeme pouze dobré a pozitivní věci! Lásku, štěstí, zdraví, peníze atd. Jestliže se nám ale v životě nedaří, potom je někde něco špatně, protože každý máme právo na štěstí, pokud přitom neutlačujeme někoho dalšího. Co tedy dělat, když jsme právě zjistili, že už nemůžeme dál?


Především se snažme pojmenovat a odhalit problém. Může to být opravdu karma, ale tu nám obvykle někdo velmi rád zprostředkovává a tím na nás energeticky parazituje. Jak na něj reagujeme my, pokud víme o koho jde? Vztekem, nenávistí, závistí, odmítáním, zlobou. A on má vyhráno, protože v nás krásně otevřel kanálek zla, který se už bude už jenom rozšiřovat a zvětšovat, pokud s tím něco rychle neuděláme. A tak přicházíme o peníze, majetek, pohodu, radost, zdraví a další komodity, tak potřebné pro náš běžný provoz. Čím méně se nám daří, tím více reagujeme nesprávně a tím znovu a znovu posilujeme případného útočníka. Nadáváme na osud i na něj, vadí nám pak už úplně všichni a tím se více a více otevíráme úbytkům energie, až už se nám nedaří vůbec nic. Co s tím? Především rychle změnit myšlení, odstranit příčinu a naučit se na zlo odpovídat pouze láskou a odpuštěním. Dokážeme li si při tom ještě vizualizovat, jak dotyčnému "černouškovi" posíláme krásně zlaté, Boží světlo, pak už nad námi ztratil veškerou moc a navíc si ještě přidáváme kladné karmické body pro sebe i pro něj, protože jsme mu právě pomohli najít správnou cestu. Nebo jsme mu alespoň znemožnili páchat na nás zlo a to se počítá úplně stejně! Ale pozor, pouhá vizualizace nestačí, jestliže do ní nevložíme silné, pozitivní emoce! To je základ veškeré bílé a vyšší magie. V té černé se pak používají emoce zcela opačné...


Funguje to velmi dobře a to i v případě silně krizových životních situací, jenom nesmíme ztrácet hlavu, propadat panice a beznaději a odpovídat na zlo stejným způsobem. Co když nám ale hrozí vážná operace, nemoc dítěte, soud s předem daným výsledkem, prodělek, vyhazov z práce, nebo jiné, podobné "příjemnosti" a my v tuto nepěknou chvíli nevíme, co s tím? Jestliže sami nejsme schopni myslet pozitivně a pouze v dobrém, čímž samozřejmě dále posilujeme problém, pokud se topíme v depresích, jestliže v sobě neumíme probudit silné pozitivní emoce, což je naprostý základ, jak situaci obrátit v náš prospěch, potom je nutné použít pomoci někoho dalšího. Všichni jsme jenom lidi a já osobně to dělám také tak. Jsou samozřejmě situace, kdy se prostě nepřinutíme myslet pozitivně, i kdybychom se rozkrájeli a potom je pomoc dalšího člověka nezbytná. Najděme si někoho nestranného, nebo naopak člověka, který k nám má kladný vztah a pokusme se změnit myšlení s jeho pomocí. Analyzujme příčinu a pokud nám není jasná, pak je dobré zjistit hlubší závislosti. Často je to právě výše zmíněná karma, která nás právě dostihla a bez jejíhož správného zpracování bychom pravděpodobně nedopadli vůbec dobře. Jakmile se nám jí podaří zjistit a obrátit ve svůj prospěch, máme prakticky vyhráno.


Je určitě dobré zkusit si ověřit, pomocí astrologie, karet, či dalších "věšteckých metod", jak daná situace dopadne, ale pozor - právě tady hrozí obrovské riziko, že v případě špatné prognózy propadneme beznaději a své negativní myšlení ještě prohloubíme a posílíte, což samozřejmě protistrana s radostí uvítá. Naopak - nepříznivá předpověď je důvodem k rychlé změně přístupu a myšlení, jiná cesta není. Vyvarujme se jakékoli černé magie, neodpovídejme na zlo zlem, neposilujme negativní spirálu. Naopak si vydechněme, pokud problém nezvládáme sami, najděme si rychle někoho, kdo nám s ním pomůže, neházejme flintu do žita, (kdo má pak chroupat v chlebu ty broky):-) a braňme se aktivně, hravě a čistým srdcem. Funguje to výborně, je to stokrát ověřené, s pozitivními emocemi nelze prohrát, protože ony řídí náš úspěch, nic jiného. "Špatný osud" vyvolává špatné emoce a ty nám pak doslova přitahují krizové situace a problémy. Změňte je a bude všechno v pořádku!


Ještě snad poslední věc, kterou rovněž používám a která krásně funguje. Když jsme se právě dozvěděli, že se nám hroutí svět, udělejme nejdřív něco pro svoji záchranu a potom navštivme (například kartářku, či astrologa) znovu. Nebo si prostě vytáhněme karty sami, tarotové, andělské, jakékoli nás osloví. Jakmile nám dají kladnou odezvu, že věci dopadnou v náš prospěch, neuvěřitelně nás to posílí a motivuje do další práce na sobě. Opravdu. Navíc jsme právě zjistili, že jsme zareagovali správně a povedlo se nám to. Někdy je dobré zkoušet pro jistotu více metod a různé lidi. V tomto článku (a na svých stránkách obecně) nepíšu nic, co bych neměl sám dobře ověřené. Na sobě i na druhých, na těch zejména:-)


Klasický černý mág samozřejmě existuje, jsou jich spousty a dokonce nabízí své služby na internetu a nejenom tam. Jestli vám mohu něco doporučit, neposilujte zlo, vyhýbejte se těmto lidem, jak čert kříži. Nepoužívejte zlo proti zlu, nejsme homeopati:-), jsme lidé, náš růst a vývoj není možný ve zlu a nenávisti a za všechno se platí! Za zlé věci zaplatíme neštěstím, utrpením, problémy a obecně vším, co nám není vůbec příjemné a blízké. A naopak! Nečiňme nikdy druhému to, co sami nechceme, ať už vůči němu cítíme cokoli. Tak je to nastaveno, tak je to zařízeno, tak je to v pořádku. Všichni máme naprosto svobodnou vůli a konečné rozhodnutí je jenom a jenom na nás! Výsledné dopady také. Mějte to vždy na paměti a zjistíte, jak je náhle možné život krásně obracet k lepšímu. A o to tu přeci jde:-)Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 0 | Sdílet na: | | |


Napsat komentář

(Registrace nového uživatele)

  *Napište číslicemi jednadvasedm:


  *Jméno:


  Heslo: (Pouze pro registrované)


  *Titulek:


  *Text zprávy:

Diskuse - hlavní str.

Diskuse o energiích  Diskuse o astrologii  Diskuse o Tarotu  Diskuse o léčení, mystice
Související články:

Existuje osud? (I.) (30.12.2021 04:29)
Zvířátka a "duchové" (19.1.2021 15:32)
Tradiční PéeFka, už 2020 :) (22.12.2019 16:01)
Teplický léčitel Jaroslav M. Pešek podruhé a naposledy (23.8.2019 16:28)
Znamená smrt konec utrpení? (20.7.2019 20:00)
Když nám zvířátko odchází (24.7.2018 17:58)
Mají zvířata karmu? (10.6.2018 17:00)
Nevysvětlitelné bezpráví a křivdy v praxi (18.4.2017 18:10)
Zlo a jeho neblahé účinky na naše životy (4.4.2017 17:48)
Dva velmi zajímavé zážitky z regresní terapie na dálku (19.3.2017 17:32)
Vliv duše zemřelého dědy, aneb s čím vám běžný psycholog určitě nepomůže (23.11.2016 18:25)
Jak nás ovlivňují duše zemřelých příbuzných? (13.8.2016 07:24)
Není nutné být spolu... (31.8.2015 10:43)
Vytvořte si svého démona (a nebo snad raději ne) (17.9.2014 07:12)
Zajímavé poznatky o délce života (18.6.2014 21:02)
Léčíme domácí zvířátka na dálku (23.3.2014 17:53)
Zajímavý poznatek s odváděním duší (17.11.2013 08:37)
Odpovědi ve znameních (23.10.2013 14:50)
Přísahy, sliby a postuláty (11.10.2013 12:55)
Posílení pejska stromovým dévou (22.6.2013 08:20)
Odpovědi na komentáře pod články, část třetí (13.6.2013 21:40)
Jarní úplňkové čarování I. (29.4.2013 21:55)
Jarní úplňkové čarování II. (29.4.2013 21:46)
Odvádíme přivtělené duše (25.4.2013 06:25)
Neznáš náhodou "nějakého Rafaela"? (4.3.2013 21:25)
Tajemství filipojakubské noci (2.5.2009 18:37)
Mystický zážitek na Řípu 30.4. (12.5.2006 17:41)