Mystika

Vliv duše zemřelého dědy, aneb s čím vám běžný psycholog určitě nepomůže

Opravdu zajímavý případ z mé léčitelské praxe - ukázka, jak osobní horoskop přesně odráží vnější okolnosti a události a jak je lze řešit

Se souhlasem jedné z mých klientek mohu nyní rozebrat případ, nad kterým mě dodnes lehce mrazí v zádech. Nejzajímavější na něm ale je jedna podstatná věc. Osobní horoskop vždy ukazuje na karmu, neboli zákon příčiny a následku. Pak je tu řada nástrojů, jejich prostřednictvím se nám dostává spravedlnosti. I když nám to spravedlivé často vůbec nepřipadá. Pojďme se nyní na jeden z těchto nástrojů podívat.

Klientka nikdy neměla dobré vztahy se ženami. Ani se svojí matkou a sestrou. Neměla ani žádné kamarádky, vždy lépe vycházela s muži. Ženský kolektiv v zaměstnání jí ubíjel. Při pohledu na horoskop je to naprosto jasné - v jedenáctém domu vidíte konjunkci Luny a Pluta, i když separační (Luna je už za Plutem). V principu - matka fatálně drží dceru ve svém vlivu a nehodlá jí z něj propustit. Neví o tom, ale dělá to na hluboce podvědomé úrovni. Dcera to netuší také, ale protestuje - rovněž na podvědomé úrovni. Výsledkem je nesnášenlivost s matkou a následně se ženami obecně, (v kostce). V minulosti k tomu totiž dotyčná zadala nějaký karmický důvod, velmi silný, protože nyní jej má takto jasně naznačený v horoskopu. A díky tomu jsme společně přišli na vysvětlení, že se nám nikdy nic neděje bezdůvodně. Vše souvisí se vším. Jak?


Probíhá regresní sezení a zaměřujeme se na zmíněný problém se ženami. Slečna se náhle ocitá dávno v dětství, kdy se v noci a chaoticky dozvídá o tom, že jejího milovaného dědu našli mrtvého v lese. Vše je temné, panika příbuzenstva, pláč. Ona to pozoruje a náhle se události začínají vyvíjet způsobem, který jsem úplně nečekal. Zprvu jsou vize a pocity nejasné, je tam cítit vztek a nenávist. "Ke komu?" "K babičce." "Proč?" "Protože už jí mám plné zuby, drbe ženské, nenávidí jejich klepy a cpe mi to do hlavy." "Tobě, dítěti ve čtyřech letech?" "Ne, nejsem dítě." "Kdo jsi?" "Asi partner, manžel, no jo, vidím babičku, jsem její manžel." "Dobře, pokračuj dál". "Nesnáším jí, pořád drbe, dělá všude zle, přitom není špatná a miloval jsem jí, ale celé to pokazila, nenávidí ženské, pořád do mě hustí její problémy. Je to šílené, nedá se to vydržet, kdo to má poslouchat celé dny" Vůbec nevím, co mám dělat, tohle není život, nebaví mě to tady." Klientka pláče a cítí tíhu na hrudníku a v pravé ruce. Chvíli se dívá na dědu, jak si bere auto, z kůlny vyndává insekticid a odjíždí za svojí maminkou. Pak vše zase prožívá jeho očima, obličej se jí stahuje. "Proč tam jedeš?" "Jedu se rozloučit, končím, nebaví mě to tady. Mám deprese, nevím, co dál." Děda byl chvíli u maminky, pak se s ní rozloučil jako vždycky a v zoufalství odjel do lesa. "Co děláš v lese?" "Chci to skončit. Mám toho dost." Začala bouřka, větve bijí do střechy auta. Děda naposledy přemýšlí, že se pořád ještě může vrátit, pak se ale rozhoduje a vypije jed. Hajný ho našel asi hodinu po sebevraždě, slečna je stažená hrůzou. Dědova duše je teď na ní, to je naprosto jasné, jdeme s tím něco udělat.


Nastává klasické přesvědčování duše, v našem případě nesmírně ztížené skutečností, že spáchala sebevraždu. Postupně dědovi vysvětlujeme veškeré souvislosti, přesvědčujeme ho o důležitosti odpuštění, necháváme ho hluboce poprosit za odpuštění jeho prohřešku proti životu. Nakonec se nám to daří a dotyčné "nositelce duše" se značně ulevuje. Odchází po dvou hodinách dřiny, unavená k smrti a já mám dobrý pocit, protože přesně takto má sezení vypadat. Výsledek" Značné zmírnění problémů se ženami, protože na klientce už nebyla duše člověka, která jí od raného dětství vnucovala své vlastní názory na toto pohlaví. Připadá vám nespravedlivé, že se duše sebevraha "přivtělí" k bezbrannému dítěti?


Kdepak, věci se dějí přesně dle "karmického plánu" mladé ženy. Její osobní horoskop říká, že v minulosti si nějakým způsobem vytvořila osud, jehož cílem je pochopit, zpracovat a odpustit to, co její potíže vyvolalo. Tak to tu chodí a vše je v naprostém pořádku. Existují tisíce způsobů, jejichž prostřednictvím si můžeme zpracovat karmu a většinou je pořádně nesnášíme, kdo by také měl rád problémy, že? Duše dědy po smrti zamířila k vnučce právě proto, že ona sama karmicky neměla dobrý vztah se ženami. Tyto společné energie svedly dva příbuzné, jednoho živého a jednoho po smrti, dohromady. Co vyzařuji, to také přitahuji. Výsledkem bylo mnohaleté trápení, ale samozřejmě spojené s učením. Aby mohl člověk pochopit a zpracovat problém, nestačí teoreticky vědět, co udělal. Musí to prožít, vcítit se. Jedině tak si potom uvědomí, co způsobil druhému, jak to on vnímal. Když někomu ublížíte, nestačí vidět, že ho to bolí. Jakmile ovšem prožijete stejnou bolest, smutek, strach, nespravedlnost a podobně, potom jste skutečně připraveni upřímně požádat, aby vám bylo odpuštěno. To je vlastně celá a poměrně prostá podstata většiny našich problémů. I když celek je samozřejmě mnohem složitější, ale nezoufejte, určitě ho tu ještě budeme podrobně rozebírat v dalších článcích:-)


Pomůže toto sezení klientce k definitivnímu vyřešení jejího problému? Určitě ne, protože se jednalo pouze o následek, ale velmi nepříjemný následek, díky kterému se hodně naučila. Zejména pokoře, ale hlavně si na vlastní kůži prožila pocity sebevraha těsně před činem. To je zkušenost, kterou každý nezažije a která vás naučí víc, než dvě vysoké školy:-) Díky tomu může nyní pokračovat dál a postupně se dopracovat až k příčině svých potíží. Moje zkušenost je následující ? jestliže máte konkrétní problém naznačený v osobním horoskopu, potom se vždy jedná o závažnou příčinu a není zcela jednoduché se ho zbavit. Ale možné to samozřejmě je. Někomu se podaří vyléčit během dvou sezení, jinému po deseti. Důležitá je upřímná touha po změně! Nadávat na zlý osud a litovat se, je spolehlivá cesta, jak si život dále zhoršit. Mnohem lepší je věci přijmout a akceptovat a začít tak pracovat na jejich vyřešení. Zejména proto jsme vlastně tady:-)Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 1 | Sdílet na: | | |


Napsat komentář

(Registrace nového uživatele)

  *Napište číslicemi jednadvasedm:


  *Jméno:


  Heslo: (Pouze pro registrované)


  *Titulek:


  *Text zprávy:
24.11.2016 08:34
Titulek: Regrese je mocný nástroj

Od: Begi


Zažila jsem už mnoho alternativních metod léčení, ale regresní psychoanalýza od Zbyňka byla to nejhlubší, nejúčinnější a nejtrvalejší ze všech. Dá se říct, že propojila a uzavřela, vše co bylo otevřené z jiných léčebných metod a vyžadovalo by mnoho let k pochopení, proč se vše děje.Tenhle článek přesně popisuje podstatu a provedení regrese založené na nejmocnějším nástroji lidské duše...odpuštění. Ještě bych dodala, že účinky regrese dobíhají někdy půl roku, někdy rok. Karty jsou rozdány jinak a můžeme začít pracovat zase na jiných úkolech. A o to přece jde. Přeji všem čtenářům Oranžových stránek hodně sil na jejich cestě!


Diskuse - hlavní str.

Diskuse o energiích  Diskuse o astrologii  Diskuse o Tarotu  Diskuse o léčení, mystice
Související články:

Existuje osud? (I.) (30.12.2021 04:29)
Zvířátka a "duchové" (19.1.2021 15:32)
Tradiční PéeFka, už 2020 :) (22.12.2019 16:01)
Teplický léčitel Jaroslav M. Pešek podruhé a naposledy (23.8.2019 16:28)
Znamená smrt konec utrpení? (20.7.2019 20:00)
Když nám zvířátko odchází (24.7.2018 17:58)
Mají zvířata karmu? (10.6.2018 17:00)
Nevysvětlitelné bezpráví a křivdy v praxi (18.4.2017 18:10)
Zlo a jeho neblahé účinky na naše životy (4.4.2017 17:48)
Dva velmi zajímavé zážitky z regresní terapie na dálku (19.3.2017 17:32)
Jak nás ovlivňují duše zemřelých příbuzných? (13.8.2016 07:24)
Není nutné být spolu... (31.8.2015 10:43)
Vytvořte si svého démona (a nebo snad raději ne) (17.9.2014 07:12)
Zajímavé poznatky o délce života (18.6.2014 21:02)
Žijí mezi námi a nemyslí to vždycky dobře (4.5.2014 20:40)
Léčíme domácí zvířátka na dálku (23.3.2014 17:53)
Zajímavý poznatek s odváděním duší (17.11.2013 08:37)
Odpovědi ve znameních (23.10.2013 14:50)
Přísahy, sliby a postuláty (11.10.2013 12:55)
Posílení pejska stromovým dévou (22.6.2013 08:20)
Odpovědi na komentáře pod články, část třetí (13.6.2013 21:40)
Jarní úplňkové čarování I. (29.4.2013 21:55)
Jarní úplňkové čarování II. (29.4.2013 21:46)
Odvádíme přivtělené duše (25.4.2013 06:25)
Neznáš náhodou "nějakého Rafaela"? (4.3.2013 21:25)
Tajemství filipojakubské noci (2.5.2009 18:37)
Mystický zážitek na Řípu 30.4. (12.5.2006 17:41)