Trocha fotografií na novém webu - a také malá prosba o spolupráci
Vážení čtenáři Oranžových stránek, své články občas doprovázím fotografiemi, ale struktura a vlastně ani zaměření Oranžových stránek mi neumožňovalo zde smysluplně rozvinout vlastní fotogalerii. Proto jsem si v minulých dvou týdnech lehce osvěžil znalosti tvorby www stránek a tak vzniklo ORS foto - lépe a přehledně uspořádaná fotogalerie mých čistě amatérských, fotografických pokusů.
Tuto fotogalerii naleznete na internetové adrese http://www.orsfoto.cz/. Budu rád, pokud vám mé nové stránky poskytnou chvíli relaxace nad obrázky, jimž jsem se snažil vtisknout atmosféru, která mě ve chvíli, kdy jsem exponoval obrázek, nějakým způsobem oslovila. A dovoluji si vás požádat o drobnou spolupráci: nové stránky jsem umístil u poskytovatele služeb, který má poměrně výhodné ceny, jedná se o firmu Ebola.cz. Nicméně pokud si otevřu galerii na počítači ve své společnosti, nelze jí prakticky zobrazit v prohlížeči Internet Explorer, jsou zde velmi dlouhé odezvy a aplikace není příliš použitelná, v ostatních prohlížečích jsem ale žádné potíže nezaznamenal. Proto vás prosím - pokud zaznamenáte podobný problém i na vašem PC, dejte mi prosím zprávu do mého mailu zbynek.slaba@email.cz. Rád bych postupem doby s poskytovatelem internetových služeb vyřešil tento problém a vám tak zajistil bezproblémové prohlížení vystavených fotografií. Za případnou pomoc vám velmi děkuji!
Nové stránky jsou úmyslně vytvořeny poněkud konzervativním způsobem, záměrně jsem se vyhnul flashovým animacím a dalším moderním technologiím, které jsou náročnější na procesor, paměť a zejména na rychlost připojení. Odměnou mi budiž to, že je lze otevřít téměř na všem, dokonce i na běžném mobilu s připojením na internet a stejně tak i v případě pomalejšího připojení a starších verzích prohlížečů. Tyto starší verze však z hlediska zabezpečení v dnešní době rozhodně nikomu nedoporučuji!
Vážení návštěvníci Oranžových stránek, příjemné chvíle s fotografiemi vám přeje
Vážený pane Slába,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasné stránky, ze kterých čerpám ve svém studiu. Jsou pro mě obohacením a nacházím v nich nové poznatky. Moc Vám za Vaši báječnou práci děkuji, hezký den přeje Anička
21.4.2009 14:17 Titulek: Překvapení
Od: Martin
Ahoj Zbyňku,
musím říct, že mě neustále překvapuje, že lidé, které každodenně potkávám v práci, mohou mít stejné zájmy a koníčky jako já
Galerie pěkná, létání ti fakt závidím, focení ze vzduchu asi zůstane mým nesplněným snem.