Astrologie

Ještě jedna důležitá informace k editoru osobního horoskopu

Jak jsem si udělal vlastní osobní horoskop a proč vám jej nyní sdílím

Nedávno jsem uvedl do provozu editor osobního horoskopu a také jsem myslím dostatečně jasně napsal do návodu i do článku, k čemu je editor určen, jak se s ním pracuje a proč jsem ho vytvořil. Bylo to zřejmě marné.:) Ozvalo se mi asi dvacet lidí a rozhořčeně si stěžovali, že si tedy založili v editoru osobní horoskop a kde jako mají k němu ty texty? No nemají, když si je tam sami nenapsali! Psal jsem přeci i to, že automatické horoskopy zdarma pořídíte na najdise.cz. Proč bych měl vymýšlet něco, co už funguje? Pokud vám takový "osobní horoskop" stačí (zpracování je technicky velmi pěkné), pak jste na Oranžovkách špatně.

Nicméně, inspirovali jste mě k dvoutýdenní práci, kterou jsem věnoval vytvoření vlastního osobního horoskopu. Co mě k tomu vedlo?
Jednoduchá věc! Jednak už také bylo načase analyzovat sám sebe a ne jenom stovky druhých lidí. Ne, že bych se v mém věku alespoň trochu neznal, ale osobní horoskop vždycky ukáže řadu důležitých věcí, na které běžně přijdete jenom stěží. Tedy jsem to konečně udělal a řada poznatků mě překvapila. Za další bych tím rád ukázal nejenom astrologické veřejnosti, jak taková práce v mém podání vypadá a udělal jsem si tím i nezbytnou reklamu.:) V neposlední řadě jsem svůj horoskop zpřístupnil každému registrovanému uživateli Oranžovek právě v editoru osobního horoskopu, abyste viděli, jak se zhruba vytváří. Horoskop si nyní načtete příslušným tlačítkem, lze jej pak zkoumat, měnit, smazat, či změnit obrázky i nadpis, abyste viděli, jak editor funguje. Zkuste si i export do PDF, třeba vás výsledný soubor namotivuje k zájmu o astrologii. Jenom pozor na jednu věc: načíst můžete pouze jeden horoskop, ale když změníte jeho titulek, můžete můj horoskop natáhnout znovu. Ten ale sdílí stejné obrázky!! Když vymažete obrázky, nebo jeden z horoskopů, smažete ty samé obrázky i pro ten druhý. Nemám čas ošetřovat každý nesmysl, který může napadnout zvídavého uživatele mých stránek.:)

Jestliže se ale na mých stránkách přihlašovat nechcete, horoskop si také můžete stáhnout na tomto odkazu.

V každém případě, vytvoření osobního horoskopu je obrovská práce, pokud chcete, aby to bylo k něčemu dobré. Proto jsem tento editor vytvořil a proto jej sdílím, abyste jej mohli používat také. Horoskop za vás sám nenapíše. Proč? Protože to nejde! Proč to nejde? Protože žádný počítač na světě nemůže proniknout do lidské mysli a do jemného (i hodně hrubého) přediva neviditelných, ale klíčových záležitostí, které vás obklopují a řídí život každého člověka. To může jenom někdo, kdo umí s astrologií pracovat a má dostatečnou intuici na to, aby viděl věci, které druzí nevidí. Znovu tedy opakuji: editor za vás práci neudělá, ale může vám jí hodně usnadnit! A přesně proto jsem si ho vytvořil! Jako bonus jej nyní můžete používat i vy. Budete mít vaší práci na jednom místě, přehledně utříděnou. Budete mít databázi vašich klientů ve webovém programu Regiomontanus, pokud jej chcete používat. To vše mám a to vše mi usnadňuje práci. Třeba jí usnadní i vám, třeba ne. To je život, na kterém je pěkná právě ta názorová pestrost.:)


Autor: Zbyněk Slába | Počet komentářů: 0 | Sdílet na: | | |